הדרכות ע.ש.ב. בשיווק, יזמות, וחדשנות​

הנחלת ידע בש.י.ח. - שיווק, יזמות, חדשנות

 

יש ידוענים המעבירים הרצאות ויש מרצים המעבירים ידע. דני הוא מרצה ומנחה מבוקש מהזן השני. במקביל לניסיון של 20 שנה כמרצה לשיווק ויזמות באוניברסיטה העברית ובמרכז הבינתחומי בהרצליה, דני פיתח גישה הדרכתית להנחלת שיטת ע.ש.ב. - עשה שיווק בעצמך לייעול ניהול השיווק על בסיס תכנית שיווק אופרטיבית.

 

למעלה מ- 700,000 צפיות בערוצי ההדרכה ביוטיוב בעברית ובאנגלית חושפות את גישת ההדרכה של דני אברמוביץ, המתאימה את עצמה לצרכיי המשתתפים. בזכות גישה זו, נבחר דני לשמש כפרזנטור ראשון לתחום השיווק באתר הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה ובמסגרת זו הכין את המדריך לניהול ושיווק העסק בקטן והבינוני בישראל.

כאדם אופטימי, במקום להתנצל על הפרעת קשב וריכוז קלה, דני למד להפוך חיסרון ליתרון ועל כך מעידים המשתתפים: מפגשים מעניינים ומאתגרים בזכות גישה יצירתית ופרואקטיבית, ובריחה מפעולות שיש בהן מונוטוניות ופסיביות.

מכתב המלצה מאת מנכ"ל החטיבה המוסדית באסם משמש רק כדוגמא כיצד אנו חותרים לממש את מטרות ההדרכה של לקוחותינו.

 

הרצאה, סדנא, יום עיון, או קורס?

להלן מספר דוגמאות המותאמות למשתתפים, בתיאום מראש עם מזמין ההדרכה. בכל הדרכה דני נעזר בכלים ושיטות התומכים בשיטת ע.ש.ב. ומוסיף קריצה לעבר הנושא של חשיבה יצירתית.

 

רק במגזר העסקי

> למנהלים - שיפור ביצועים בעסק קיים בזכות שיטת ע.ש.ב. - עשה שיווק בעצמך

> ליזמים - היתכנות שיווקית של מיזם חדש בזכות שיטת ע.ש.ב. - עשה שיווק בעצמך

> למתקדמים - ניהול עסקי על בסיס מיצוב: על מפות תפיסתיות ופערים תפיסתיים- וניהולם

> למתחילים - חשיבה שיווקית מהי - מדע התנהגותי או משנה סדורה להגדלת רווח עסקי?

> לעצמאיים - יצירתיות וחדשנות בעסקים ומה שביניהן של שתי אונות המוח שלנו ושל לקוחותינו

 

רק לא במגזר העסקי

> "לשווק את עצמי ידעתי... או שלא מספיק" – סדנא למיתוג אישי

> "להיות עצמאי או לא להיות?" - קורס בו כל שכיר, ומי שנמצא בין עבודות, עונה בבירור על שאלה זו בזכות בדיקת היתכנות על-פי שיטת ע.ש.ב. - עשה שיווק בעצמך.

> "להתחיל עם סטארט-אפ?" - קורס קצר בין שני שלבים, בו כל אחד עם רעיון טוב עונה בבירור על השאלה הנ"ל בזכות היתכנות שיווקית. מי שיוצא מהשלב הראשון עם "כן", מתקבל לשלב השני של הקורס בו יוצרים את תכנית הפעולה הנדרשת לקידום הסטארט-אפ.

מרקטינג טו-גו בע
לינקדאין דני אברמוביץ
סרטונים דני אברמוביץ

מרקטינג טו-גו בע"מ​

מרקטינג טו-גו בע